Aktualności
dla mediów

GRAJĄ Z NAMI

Tomasz Rząsa

 

Były reprezentant Polski w piłce nożnej, uczestnik Mistrzostw Świata 2002, Zdobywca Pucharu UEFA z Feyenoord Rotterdam odpowiada na nasze pytania

 

ZWIĄZANY Z KLUBAMI:
Cracovia Kraków, Grasshoppers Zurich, Feyenoord Rotterdam, Parizan Belgrad.

OD KIEDY GRAM W PIŁKĘ?
od kiedy starszy brat Maciek zabrał mnie na boisko szkolne i kazał "najmłodszemu" stanąć na bramce - miałem wtedy może 5 lat :-)

DLACZEGO PIŁKA NOŻNA:
dziecięca zabawa i przyjemność przerodziła się z czasem w pasję i miłość do futbolu.

MÓJ PIERWSZY PIŁKARSKI DZIECIĘCY SUKCES:
Mistrzostwo Krakowa trampkarzy.

GRAŁ PAN W WIELU KLUBACH I KRAJACH, Z KTÓRYM ŁĄCZĄ PANA NAJLEPSZE WSPOMNIENIA:
z Feyenoordem Rotterdam. Tam odnosiłem największe sukcesy sportowe i tam urodziła się dwójka moich dzieci - syn Patryk i córka Weronika.

GDYBYM NIE BYŁ PIŁKARZEM, BYŁBYM
inżynierem budowlanym jak mój dziadek, moi rodzice i mój starszy brat :-)

MOJA RADA DLA MŁODYCH ZAWODNIKÓW
traktować grę w piłkę jako wielką przyjemność i możliwość spędzania czasu z przyjaciółmi. Ta pasja, poparta później systematyczną i ciężką pracą, na pewno przyniesie efekty.

 


 

Zobacz jak zwycięzcy poprzedniej edycji konkursu Kolorowe Boiska, uczniowie szkoły w Manasterzu, kibicują tegorocznym uczestnikom konkursu.Do udziału w konkursie Kolorowe Boiska zachęca również Tomasz Rząsa - były reprezentant Polski w piłce nożnej, uczestnik Mistrzostw Świata 2002, Zdobywca Pucharu UEFA z Feyenoord Rotterdam. Swoją obecnością uświetni uroczyste otwarcie boiska w zwycięskiej szkole!W podobny sposób, uczniowie ze szkoły podstawowej w Perłach, zwycięzcy siódmej edycji konkursu Kolorowe Boiska, wspierają aktualnych uczestników konkursu, w realizacji marzeń o wielofunkcyjnym boisku sportowym.