O nas

Największa moc tkwi w małych społecznościach

 

Idea programu

Promocja sportu

Od początku ideą programu jest wyrównywanie szans oraz promowanie integracji poprzez sport.

W ciągu dekady istnienia projektu wybudowaliśmy 10 profesjonalnych obiektów sportowych i rozdaliśmy wiele innych atrakcyjnych nagród, wśród których znalazł się m.in. sprzęt sportowy i multimedialny, a także setki litrów farb, dzięki którym w szkolnych wnętrzach zagościła radość pozytywnych barw. Fundatorem programu jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

Już 10 lokalizacji

Do tej pory dzięki konkursowi przy dziesięciu zwycięskich szkołach powstały pełnowymiarowe, wielofunkcyjne boiska sportowe ufundowane przez Śnieżkę.

Laureaci poprzednich edycji to szkoły z małych miejscowości, których historie pokazały, że walka o marzenia to najlepsza droga do ich spełniania!

Gdzie są nasze boiska

Przed nami 11 edycja konkursu,
a więc czas na wyłonienie kolejnych laureatów!

Troszczymy się o najmniejszych!

Każda kolejna edycja programu to udogodnienia, mające na celu dążenie do maksymalnego wyrównywania szans w naszej zabawie. W tym roku jeszcze mocniej postawiliśmy na najmniejsze szkoły, adresując program do rekordowo małych miejscowości – po raz pierwszy w historii programu są to szkoły z miasteczek i wsi do 20 tys. mieszkańców.

Podobnie jak w poprzedniej edycji konkursu, szkoły będą podzielone na grupy zależnie od wielkości miejscowości, w których są zlokalizowane.

Kategorie miejscowości

  • Do 2 999 mieszkańców
  • Od 3 000 do 5 999 mieszkańców
  • Od 6 000 do 9 999 mieszkańców
  • Od 10 000 do 20 000 mieszkańców
 

Nagrodą główną jest profesjonalne,
wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią.

W zabawie rozdamy także inne atrakcyjne nagrody, takie jak: mobilne telewizory, tablice interaktywne, sprzęt sportowy oraz setki litrów farb!

Każda zgłoszona szkoła otrzyma e-mail z linkiem do strony internetowej, na której znajdzie dokładne informacje na temat konkursu, dokona oficjalnego zgłoszenia oraz umieści pracę konkursową - film pokazujący WF marzeń.

Dokładne informacje dotyczące terenu pod zabudowę znajdują się w regulaminie konkursu „Kolorowe Boiska”

Pobierz regulamin Polityka prywatności

Opis Fundatora

Poznaj produkty Śnieżki: www.sniezka.pl/produkty